fb_babysafe

ZINTEGROWANY PAKIET USŁUG DODANYCH – od teraz BabySafe oferuje jeszcze więcej

Od 1 października uruchomiliśmy bezpłatny zintegrowany pakiet usług dodanych do fotelików BabySafe. W ramach tego pakietu rodzice kupując foteliki marki BabySafe mają zapewnioną pełną obsługę pogwarancyjną znaną z marek PREMIUM realizowaną w systemie Door-to-Door.

Pakiet usług dodanych BabySafe obejmuje:
ikony-nowe_program4 lata gwarancji
Rozszerzona do 4 lat ochrona gwarancyjna jest wynikiem naszej pewności co do jakości wszystkich fotelików marki BabySafe.

ikony-nowe_fotelik-zastepczyFotelik zastępczy na czas naprawy
Jeśli w okresie gwarancyjnym pojawi się konieczność wizyty fotelika w serwisie, na czas naprawy można skorzystać z fotelika zastępczego.

ikony-nowe_program-wymianyWymiana fotelików powypadkowych
Nasza troska o bezpieczeństwo to nie jest pusta deklaracja, każde zgłoszone do nas zdarzenie drogowe z udziałem fotelika BabySafe wnikliwie przebadamy i w razie konieczności nieodpłatnie wymienimy fotelik na nowy.

Serwis Door-to-DoorSerwis Door-to-Door
To klamra spinająca nasz pakiet. Klient kontaktuje się bezpośrednio z nami, a my załatwiamy wszelkie formalności oraz organizujemy operacje logistyczne.

Formularz serwisowy z opcją fotelika zastępczego

Formularz wymiany fotelika powypadkowego

Powyższe programy dotyczą fotelików zakupionych przez Klientów indywidualnych od 1 października 2018 i obowiązują do odwołania.