Fotelik BabySafe Akita - Kolor czarny

Marka Recaro kojarzy się większości osób z bezpiecznymi fotelami i fotelikami samochodowymi. Niewiele osób wie jednak, że firma produkuje też wysokiej klasy wózki dla dzieci. Wózki, jak wszystkie inne akcesoria dziecięce od Recaro, zapewniają maluszkowi 100% bezpieczeństwa, ale też komfortu. Jednym z chętniej kupowanych modeli jest wózek Citylife. Warto przyjrzeć mu się bliżej.

German Design Award 2017

Wózek Citylige dwukrotnie został wyróżniony nagrodą German Design Award. I nic w tym dziwnego. Posiada szereg zalet, które pokochali rodzice maluchów na całym świecie. Przede wszystkim do wózka można zamocować zarówno gondolkę, jak i nosidełko. To sprawia, że wózek jest zakupem na lata, który „rośnie” wraz z dzieckiem. Wózek można szybko złożyć i to przy pomocy jednej ręki. Bezproblemowo więc przewozi się go w samochodzie lub nadaje na lotnisku. Model ten jest także perfekcyjnie dopracowany, jeśli chodzi o zawieszenie. Łatwo się prowadzi, a maluch nie odczuwa wstrząsów. Wózek jest oczywiście wyposażony w wygodny hamulec, dzięki któremu zabezpiecza się go przed nieplanowanym toczeniem się.

Dla małego mieszczucha

Wózki dziecięce Citilife projektowane były dla małych mieszczuchów i ich rodziców. Mają one duży i łatwo dostępny kosz na zakupy, dzięki czemu szybka wizyta w sklepie jest dla mamy dziecka o wiele wygodniejsza. Wózek jest także wyposażony w koła ze specjalnej mieszaniny materiałów, które gwarantują płynną jazdę i których nie da się przebić. Niestraszne są mu więc wysokie krawężniki czy szkło na chodnikach. Wózek waży nieco ponad 10 kg, stosunkowo łatwo wnosi się go więc po schodach tam, gdzie nie ma windy. Przednie koła wózka obracają się o 360o, a to sprawia, że manewruje się nim wygodnie nawet na niewielkich przestrzeniach. Wózek oczywiście wyposażony jest we wszystkie niezbędne akcesoria, które mają zwykłe wózki: pałąk, ochronę przeciwdeszczową i wygodny uchwyt na kubek.