York i-Size
Wiek dzieckaWiek dziecka: 0 – 15 M
Waga dziecka Waga dziecka: 0 – 13 KG
Cena katalogowa:
949
Dostępne kolory:
York i-Size
Szaro-czarny
York i-Size
Szary
York i-Size
Czarny
York i-Size
Czerwono-czarny
York i-Size
Niebieski
York i-Size
Różowo-fioletowy
York i-Size
Czarny 2018
York i-Size
Koralowy 2018

Informacje

York i-Size

BabySafe York i-Size

Fotelik 0-13 kg, bezpieczny, komfortowy, lekki i kompatybilny z najpopularniejszymi wózkami. Łatwy montaż za pomocą bazy ISOFIX. Doskonały wybór dla rodziców poszukujących jakościowych produktów w dobrej cenie.

York i-Size

Najwyższy standard bezpieczeństwa

Fotelik York wraz z bazą ISOFIX to para doskonała, zapewniająca najwyższy poziom bezpieczeństwa przewożonego dziecka. Potwierdza to homologacja zgodna ze standardem i-Size. Oznacza to, że fotelik z bazą spełniają znacznie bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa dziecka niż standardowa norma. Dodatkowo badane są pod kątem zapewnienia ochrony podczas zderzeń bocznych. Wyższe bezpieczeństwo wynika również z zawsze pewnego i prawidłowego montażu fotelika na bazie ISOFIX zgodnego z procedurą „przyłóż i kliknij”. To również uniwersalność - fotelik z bazą pasuje do wszystkich pojazdów wyposażonych w system mocowania ISOFIX.

York i-Size

Komfort wieńczy dzieło

Dlatego nasz fotelik wyposażyliśmy w 7-stopniową regulację wysokości pasów bezpieczeństwa oraz adaptacyjną poduszkę która sama dopasowuje się do wielkości główki dziecka. Do tego dodaliśmy obszerną skorupę z wydajnym systemem wentylacji oparcia i siedziska. Słowem – komfort wieńczy dzieło.

Funkcjonalności

Akcesoria

York i-Size
Umożliwia obserwację dzieci jadących w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy. Zapewnia kierowcy kontakt wzrokowy z dzieckiem oraz pełny nadzór nad zachowaniem podróżującego „malucha”…
York i-Size
Chroni dziecko przed promieniami słonecznymi. Zapobiega zbytniemu nagrzewaniu wnętrza pojazdu Poprawia komfort podróżowania...

Pliki do pobrania

Ulotka fotelika York pdf 2 MB POBIERZ PLIK
Instrukcja obsługi (PL/EN) pdf 447 KB POBIERZ PLIK
Katalog BabySafe (PL) pdf 3 MB POBIERZ PLIK
Katalog BabySafe (EN) pdf 7 MB POBIERZ PLIK

Podobne w tej klasie: