Westie
Wiek dzieckaWiek dziecka: 0 - 4 LAT
Waga dziecka Waga dziecka: 0 - 18 KG
Cena katalogowa:
1399
Dostępne kolory:
Westie
Szaro-czarny
Westie
Czarny
Westie
Niebieski
Westie
Szary
Westie
Fioletowy
Westie
Czerwono-czarny

Informacje

Westie

Jedyny taki!

Westie to fotelik w pełni multimedialny. Jedyny taki na rynku. Wszystkie jego funkcje można kontrolować za pomocą dedykowanej aplikacji multimedialnej. Aplikacja jest bezpłatnie dostępna do pobrania na Android Shop oraz App Store. Działa więc w każdym systemie operacyjnym.

Więcej niż się spodziewasz

Będąc nawet najbardziej roztargnioną osobą nie zostawicie samego dziecka w aucie. Aplikacja przypomni sygnałem alarmowym, gdy fotelik utraci połączenie Bluetooth z telefonem na dłużej niż 4 i pół minuty, a w foteliku będzie znajdować się dziecko.

Westie

Komfort klasy premium

W siedzisku fotela znajduje się czujnik temperatury dzięki niemu w aplikacji można ustawić zakres zapewniający komfort podróżującemu dziecku. Aplikacja powiadomi, gdy temperatura spadnie poniżej określonego minimum lub przekroczy maksimum. Nie trzeba wiec zgadywać czy małemu pasażerowi jest zimno lub zbyt gorąco.

Westie

Kontrola to klucz do bezpieczeństwa

Westie został wyposażony w elektroniczne czujniki sygnalizujące – zapięcie mocowania ISOFIX, blokadę nogi stabilizującej, rozpięcie klamry pasów pięciopunktowych. Wystarczy jeden rzut oka i wiadomo czy bezpiecznie można ruszyć w drogę.

Westie

Bezpieczeństwo I-size

Mocowanie systemu ISOFIX posiada własne podświetlenia, dzięki którym montaż jest dziecinnie prosty w każdych warunkach. Wysokie osłony boczne wraz z regulowanym zagłówkiem, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz wkładka pomniejszająca dla niemowląt czynią z Westie doskonały wybór na wiele sezonów.

Funkcjonalności

Akcesoria

Westie
Umożliwiający montaż fotelików bez ISOFIX z grup I-II w systemie ISOFIX samochodu…
Westie
Chroni dziecko przed promieniami słonecznymi. Zapobiega zbytniemu nagrzewaniu wnętrza pojazdu Poprawia komfort podróżowania...
Westie
Organizer posiada aż 12 funkcjonalnych kieszeni i przegródek na wszystkie skarby malucha…

Pliki do pobrania

INSTRUKCJA Westie iSize (PL, EN) pdf 3 MB POBIERZ PLIK
INSTRUKCJA quick start Westie iSize (PL, EN) pdf 6 MB POBIERZ PLIK

Podobne w tej klasie: