Schnauzer
Wiek dzieckaWiek dziecka: 0 - 4 LAT
Waga dziecka Waga dziecka: 0 - 18 KG
Cena katalogowa:
979
Dostępne kolory:
Schnauzer
Szaro-czarny
Schnauzer
Szary
Schnauzer
Czarny
Schnauzer
Czerwono-czarny
Schnauzer
Niebieski
Schnauzer
Różowo-fioletowy

Informacje

Schnauzer

BabySafe Schnauzer

Fotelik 0-18 kg, montaż tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Bezpieczeństwo potwierdzone wysokimi notami w niezależnych testach instytutu badawczego. Funkcjonalność i wygoda fotelika klasy premium – 3 pozycje regulacji kąta pochylenia oparcia przy montażu tyłem oraz 3 pozycje regulacji przy montażu przodem do kierunku jazdy. Wkładka redukcyjna z termoplastycznej pianki oraz miękki zagłówek – to nasz standard.

Schnauzer

Champion z niemieckim rodowodem

Schnauzer to mistrz bezpieczeństwa z niemieckim rodowodem. Konstrukcja fotelika przeszła z doskonałym wynikiem testy w niezależnym instytucie badawczym. Potwierdzone bezpieczeństwo przy montażu tyłem jak i przodem do kierunku jazdy to nie kwestia przypadku. Baza ISOFIX z nogą stabilizującą zapewnia pewne i stabilne połączenie z elementami konstrukcyjnymi pojazdu. Obszerna skorupa z systemem ochrony bocznej i adaptacyjnym zagłówkiem chroni ciało małego pasażera.

Schnauzer

Tyłem znaczy bezpieczniej

Podróżowanie dziecka tyłem do kierunku jazdy zapewnia znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa. Siły działające przy kolizji na głowę, szyję i kark małego pasażera są aż 5-krotnie mniejsze niż w przypadku montażu fotelika przodem do kierunku jazdy. Schanuzer pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy przez cały swój okres użytkowania tj. od urodzenia do 18 kg wagi.

Schnauzer

Dualny system montażu

Baza ISOFIX to szybki, łatwy i bezpieczny sposób mocowania fotelika. Co jednak gdy auto nie jest wyposażone w ten system? Nic nie szkodzi! Nasza baza posiada również możliwość montowania za pomocą pasów bezpieczeństwa pojazdu.

Funkcjonalności

Akcesoria

Schnauzer
Umożliwia obserwację dzieci jadących w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy. Zapewnia kierowcy kontakt wzrokowy z dzieckiem oraz pełny nadzór nad zachowaniem podróżującego „malucha”…
Schnauzer
Chroni dziecko przed promieniami słonecznymi. Zapobiega zbytniemu nagrzewaniu wnętrza pojazdu Poprawia komfort podróżowania...
Schnauzer
Organizer posiada aż 12 funkcjonalnych kieszeni i przegródek na wszystkie skarby malucha…

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi (PL/EN/DE/RU) pdf 4 MB POBIERZ PLIK
Instrukcja - pas pomocniczy (PL/EN/DE/ES) pdf 2 MB POBIERZ PLIK
Lista pojazdów pdf 626 KB POBIERZ PLIK
Katalog fotelików BabySafe (PL) pdf 3 MB POBIERZ PLIK
Katalog fotelików BabySafe (EN) pdf 7 MB POBIERZ PLIK

Podobne w tej klasie: